amos
 
 
. . . . . .
 
.
Ponuka pre stredné školy: (kliknutím na obrázok sa zobrazia podrobnosti...)
 
SVET PEŇAZÍ (Finančná gramotnosť)

,

 

Hudobno-vzdelávací anti-diskriminačný program SVET PEŇAZÍ je zameraný najmä na financie. Program sa dotýka tém, ako napr. peniaze, úver, úrok, banky a účty, sporenie a investovanie, úroková pasca, dlh a bohatstvo, rodinný rozpočet, história peňazí, atď.
Obsah je obohatený aj zaujímavými príbehmi ľudí, ktorí zbohatli svojou
šikovnosťou, alebo talentom, ale aj o príbehy ľudí, ktorých náhle zbohatnutie pripravilo úplne o všetko. (viac...)

Program je určený pre žiakov stredných škôl
Dĺžka programu je cca. 60 min.

.
 
BUĎME ĽUDIA (Ľudské práva / Anti-diskriminačný program)
 

Hudobno-vzdelávací anti-diskriminačný program BUĎME ĽUDIA je zameraný najmä na medziľudské vzťahy a ľudské práva. Program sa dotýka tém, ako napr. otrokárstvo (starovek, kolonizácia Ameriky, súčasnosť), ľudské práva, totalitný režim a diktatúra, obchodovanie s ľuďmi, detské otroctvo, práva a povinnosti detí, otroctvo na Slovensku a žobrácke gangy.  (viac...)

Program je určený žiakov stredných škôl
Dĺžka programu je cca. 60 min.

 
 
Voda nad Zlato (Environmentálna výchova)
 

Environmentálny hudobno-vzdelávací program VODA NAD ZLATO približuje študentom význam, dôležitosť a nenahraditeľnosť vody v prírode a pre človeka. Program sa dotýka tém, ako napr. kolobeh vody v prírode, zásoby pitnej vody, šetrenie vodou, budúcnosť s nedostatkom vody, znečisťovanie prírody, ochrana prírody, separácia odpadu, recyklácia, atď. (viac...)

Program je určený pre žiakov stredných škôl
Dĺžka programu je 60 min.

 
Hovorme o sexe (Sexuálna výchova)
.

Hudobno-vzdelávací program HOVORME O SEXE je zameraný na sexuálnu výchovu. Program sa dotýka tém: zodpovedné sexuálne správanie, sexuálna orientácia, menštruačný cyklus, pohlavné choroby a infekcie, promiskuita, ale aj randenie, výber partnera, láska, manželstvo, plánované rodičovstvo, antikoncepcia, atď. (viac...)

Program je určený pre žiakov stredných škôl
Dĺžka programu je 60 min.

 
KLUB 27 (Hudba a drogy - proti-drogový program)
 

Hudobno-vzdelávací program KLUB 27 (Hudba a drogy) ponúka pohľad na problematiku drog z iného uhlu, na aký sú možno študenti bežne zvyknutí, cez životné príbehy a osudy spevákov a hudobníkov, ktorých talent a životy zničili drogy a alkohol. Hudobnú zložku tvoria piesne známych osobností, ktoré už nie sú medzi nami, práve kvôli ich drogovej závislosti... (viac...)

Program je určený pre žiakov stredných škôl
Dĺžka programu je 60 min.

 
NEŽNÁ REVOLÚCIA (Program o nedávnej minulosti / Deň študentstva)
r
 

Hudobno-vzdelávací program NEŽNÁ REVOLÚCIA je zameraný na dejiny vlastného národa a kultúry, ozrejmenie faktov histórie spred pár rokov, ktorej súčasťou boli rodičia, alebo starí rodičia súčasných študentov. Program sa dotýka tém totality, socializmu, VPN, ŠTB, emigrácie, ZSSR, demokracie, anarchie, brannej povinnosti, A. Dubčeka, cenzúry, V. Havla, atď. (viac...)

Program je určený pre žiakov stredných škôl
Dĺžka programu je 60 min.

 
Umelecká agentúra Amos, o.z.
e-mail: amos.agentura@gmail.com